Seo Ajansı

Kurumsal SEO Ajansı

RİVALDE, SEO çalışması hizmeti almak isteyen bireysel ve kurumsal websitesi sahiplerine, SEO analizi sonrası (Garantili ve Yüksek Google Site Sıralaması Performansı) hedefleyerek, arama motoru SEO algoritma temellerini uzman ekibi ile sistemsel uygulayan SEO Ajansıdır.

ÜCRETSİZ” olarak arama motoru optimizasyonu için SEO uzmanı ekibimizden, site SEO analizi talep edebilirsiniz.  

Kurumsal SEO hizmeti ve danışmanlığı almak istiyorum, diyorsanız. Siz değerli ziyaretçilerimiz için “Doğru SEO Ajansı Nasıl Seçilir?” başlıklı bilgilendirme makalesini sizler için paylaştık. SEO danışmanlığı, hangi hizmetleri kapsadığı konusunda ise bu, makalemizde sizlere önemli ipucu ve bilgileri kapsamlı bir şekilde paylaşacağız. Gelin birlikte inceleyelim.

Markalar İçin SEO Ajansları Neden Önemlidir?

Doğru ve en iyi SEO ajansı ile çalışmanın markanıza ve sitenize bir çok faydası olacağına emin olabilirsiniz. Ama size (1 ay, 3ay gibi) kısa sürede sitenizi teslim ederiz, SEO çalışması vaatlerine dikkatle yaklaşmanızı öneririm.

Black Hat SEO ve Ajansına Dikkat Edin!

Black Hat SEO Nedir? Arama motoru sayfa sonuçlarını, (SERP)’leri listeleme de gayrı meşru yöntemlerle sitenin sıralamasını yükseltmek veya rakip sitenin sıralamasını düşürmek için kullanılan SEO hizmeti türüdür. Bu tür gayri meşru seo hizmeti veren Black Hat SEO Ajansı ile çalışmak, şirketlerin sitelerine ilerleyen zaman da kalıcı zararlar verir. Yukarıdaki bahsettiğimiz 1ay veya 3 ay gibi kısa süreli SEO vaati veren SEO ajansları genellikle web sitenize “Black Hat SEO” çalışması yapacaktır.

(UCUZ) SEO Ajansı Seçerken Dikkatli Edin!

SEO hizmeti ve ajansları söz konusu olduğunda kurumsal seo fiyatları site sahibi markalar açısından önemli bir konudur. Fakat kapsamlı seo çalışması için ucuz ve ekonomik SEO fiyatları açıkçası pek mümkün değildir. 

Doğru ve en iyi seo çalışması sonuçları için güvenilir SEO uzmanı ekibi ile birlikte yapan, başarılı dijital ajansların aylık seo fiyatları genellikle min 3500 TL – 5000 TL ile maksimum 10.000 – 15.000 TL arasında şirketin ihtiyaçlarının yanı sıra alacağı hizmete göre değişkendir.

Kurumsal SEO Ajansları, Markanız İçin Neler Yapabilir?

Doğru ve planlama ile yapılacak, SEO çalışması aşağıdaki başarılı sonuçları vermesini bekleyebilirsiniz:

 • Marka bilinirliği oluşturur ve artırır,
 • Site sıralamanızı iyileştirir,
 • Sitenize gelen trafiği artırır,
 • Daha iyi bir kullanıcı deneyimi ve web sitesi performansı sağlar,
 • Masaüstü ve mobil site performansı sağlar,
 • Markanızın güvenilirliğini artırır,
 • E-ticaret yada kurumsal hizmet sitesi ise, satış veya hizmet alıcısının birincil kaynağı olabilir,
 • Tıklanma oranı (TO) dönüşüm oranları ile satışlara destek verir,
 • Çevrimiçi arama yaptıktan sonra yerel kullanıcıların fiziksel bir mağazayı ziyaret etme şansını artırır,
 • Sitenizin mobil uyumluluk ve site hız gibi çeşitli yönlerini iyileştirir,
 • Pazar payını korumanıza yardımcı olur,
 • Rakiplerinizle, rekabette öne geçmenizi sağlar,

Google site sıralamanızı ve organik trafiğinizi artırmak için yapılan SEO çalışması esnasında ajansınızdan aylık olarak yapılacak SEO analizi raporlarını gelişimi takip edebilmek için incelemenizi tavsiye ederiz. Dahası, siteniz için mevcut SEO hedefi ve stratejiniz doğru sonuçlar oluşturmuyor ise, SEO faaliyetlerinizi yeniden gözden geçirmeniz ve seo ajansınızı değiştirmeniz gerekebilir.

SEO çalışmasını kendiniz de yapmaya çalışabilirsiniz, ama doğru ve etkili SEO sonuçları almanız için profesyonel hizmet veren kurumsal SEO danışmanlığı ajansı ile anlaşarak çalışmanızı öneririz. 

Doğru kurumsal SEO ajansı nasıl seçebilirim veya seçilmeli diyorsanız. Aşağıdaki linke tıklayarak kapsamlı bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz…

Doğru SEO Ajansı Nasıl Seçilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir